Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Schema Copa Branca!
2016-10-22 18:15
Hej alla! Nästa helg 29-30 oktober så går våran egen tävling Copa Branca av stapeln! 
Då vi är en Ideell organisation så arbetar alla utan ersättning, allt går oavkortat till klubbens kassa.
Jag ber också om ursäkt om jag har schemalagt personer som inte längre är aktiva på klubben.
Jag vill att alla ställer upp och jobbar ett par timmar för klubben på Copa Brannca.
Jag vill även att alla som ligger på schemat bekräftar att man kommer att jobba på 
Copa Branca, vi kommer att hålla till på Tyresö Gymnasium (Wättinge hallen). 
Har man frågor så går det bra att ringa mig på 070-2393286 ..
Det är inga svåra uppgifter som man får, alla kommer att få handledning och det 
kommer att finnas tävlingsledare på plats som hjälper till.. 

Peer Hasslund 
Ordförande Concrete Bjj Tyresö 

Schema Copa Branca Lördag

 

Bord 1 

09:00-12:00    
Christer Ståhlberg

Felix Eklund

Fredrik Tjust

 

12:00-15:30

Johnny Jansson

Jonny Wern

Kenneth Ekdahl

 

Bord 2

09:00-12:00    

Kevin Noren

Khaled Laallam

Linus Hammarlund

12:00-15:30

Linus Bergman-Helsing

Madeleine Danielsson

Mattias Hasslund

 

 

Bord 3

09:00-12:00    
Mikael Bossel

Niclas Drott

Peter Lindhe

 

12:00-15:30

Richard Uusimaa

robert gehrke

Semih Kuru

 

 

 

 

Invägningen

09:00-12:00    

Simon Holmberg

Simon Jansson

Staffan Rennermalm

12:00-15:30

Stig rune Jønsson

Tuomo Aitto-oja

 

 

Cafeteria

09:00-12:00    
Maria Almgren

 

 

 

12:00-15:30

Lena Hurtig

 

 

Schema Copa Branca Söndag 

 

Bord 1 

09:00-12:00    
Anne Qvist
Patrik Mattson

Evlina Guntram

 

12:00-15:30

Sylwia Zapadka

Christer Ek

Theresa Nagle Tsakirdis

 

 

 

Bord 2

09:00-12:00    

Partauang Ek

Nikos Tsakridis
Andre Sthålberg

12:00-15:30

Kole Krauze

Erik Flisberg

Anna-Karin Örnestig

 

 

Bord 3

09:00-12:00    
Christoffer Aldenrud
Adyl
Loren Arriagada

 

 

12:00-15:30

Christer Almgren
Maria Almgren
Jorun Modén

 

 

Invägningen

09:00-12:00    

Joanna Lissel

Richard Uusimaa

Johan Alströmer

 

12:00-15:30

Joachim Karlsson
Peer Hasslund

Carlos Osorio

 

 

Cafeteria

09:00-12:00    
Maria Gorosabel

 

 

 

12:00-15:30

Niclas Drott 

 

 

 


 

 

 


Nyhetsarkiv
Terminsstart! 2019-08-11 20:09
Sommarträning!2019-06-23 20:12
Overaller! 2019-02-19 11:07
Octavio! 2019-02-12 15:17
Årsmöte! 2018-12-10 15:16
Städdag! 2018-10-19 15:13
Copa Branca! 2018-09-25 15:28
Terminstart!2018-08-18 09:13
Skräp!2018-07-30 21:30
Slänga skräp! 2018-07-29 20:09
2018-07-08 21:49
Städdag på klubben! 2018-05-12 14:17
Kampsportsgalan 2018! 2018-03-18 16:58
Nordic open Bjj 2018! 2018-03-18 16:56
Terminstart! 2018-01-07 17:36
Copa Branca!2017-09-27 13:52
Terminsstart! 2017-08-08 12:41
Nordic open 2017!2017-03-12 19:25
Medlemsavgift!2017-01-29 20:13
Årsmöte!2016-12-15 12:24
Svensk mästare 2016! 2016-12-11 12:43
Bjj Clinic!2016-11-24 07:34
Bjj Clinic med Octavio! 2016-11-21 22:28
Copa Branca! 2016-10-29 20:12
Schema Copa Branca! 2016-10-22 18:15
SM-GULD 2016-09-18 07:23
Copa Branca! 2016-09-04 20:49
YOGA2016-08-25 10:43
Terminsstart 2016-08-12 11:49
Sommar träning! 2016-06-24 09:11
Brandlarm!2016-06-10 14:19
Avslutning med teamet! 2016-05-15 08:54
Måla på klubben! 2016-04-26 08:06
SW-pass 2016-04-19 11:33
Jobb på klubben! 2016-03-26 09:18
Nordic open Bjj 2016!2016-03-05 08:18
Poseidon Bjj Open!2016-02-21 10:50
Nyköping2016-02-11 21:46
Svart bälte!2016-02-07 20:37
Nu kör vi! 2016-01-10 19:41
Concretehoodie! 2015-12-30 17:55
Årsmöte 20152015-12-22 09:17
Julmys2015-11-30 22:07
Helgens tävling! 2015-11-08 21:26
Copa branca2015-11-07 22:32
 
Sponsorer
 
Sammarbeten